Новий шлях до електричної мобільності від BMW в Україні

В кінці минулoгo рoку пaрлaмeнт Укрaїни прийняв зміни дo Пoдaткoвoгo кoдeксу, які вступили в дію з 1 січня 2018 рoку і звільняють від сплaти пoдaтку нa дoдaну вaртість, і aкцизу, oпeрaції з ввeзeння в Укрaїну eлeктрoмoбілів. Цe знoву відкрилo пoняття мoбільнoсті нa oснoві принципів eкoлoгічнoгo рoзвитку для українського автомобільного ринку, адже відтепер повністю електричний автомобіль можна придбати на більш ніж 20% дешевше, ніж раніше.

Компанія "АВТ Баварія Україна", першою в 2016 році стала офіційно імпортувати електрокари BMW в Україні, і вносить свою частку в розвиток електричної мобільності в Україні, а також пропонує спеціальні умови на придбання електричних BMW i3. А збільшити шанси на здійснення мрії про повністю електричний BMW допоможе програма фінансування від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% * річних.

Саме за такі прогресивні кроки України отримала п'яте місце в міжнародному рейтингу за темпами зростання ринку електромобілів, випередивши такі країни як США, Нідерланди та Японію. Швидше електричний транспорт розвивається тільки в Ісландії, Швеції, Норвегії та Китаї за результатами дослідження найбільшого незалежного видання про електротранспорт — InsideEVs.com.

Україна істотно випереджає інші країни Східної Європи і за темпами розвитку інфраструктури для електрокарів. В наявності є як приватні зарядні станції, доступ до яких можливий тільки за згодою власника, так і загального користування, а також фастчарджери, кількість яких стрімко зростає.

Головна причина, чому Україна набрала майже 39 балів і потрапила в п'ятірку лідерів, — це швидке зростання частки електрокарів серед нових автомобілів, придбаних в Україні за останні два роки. Ціни на BMW i3 в Україні ще не були настільки вигідними. Електричні автомобілі BMWi встановлюють нові стандарти, роблять екологічний підхід відчутним і здатні подолати відстань до 300 км на одному заряді. Це найкраща інвестиція в майбутнє у всіх аспектах. Не втрачайте можливості випробувати нову форму мобільного повсякденності, адже ввезення електрокарів в Україну звільнено від податку на додану вартість та акцизу тільки на один рік.

* Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMWi, їх комплектації, вартість, кредитування, Ви можете отримати у консультантів офіційній дилерській мережі BMWi в Україні.

Автосалон Автосервіс Альянс. Офіційний дилер BMW в Україні

Адреса: м. Кременчук, проїзд 40 років ДАІ, 1

Тел.: (0536) 77-08-11

Часи роботи: 9.00-18.00 (сб. 9.00-18.00, вс. выходной)

E-mail: kononov@bmw-ukraine.com

WEB: bmw-ukraine.com

Перейти на сторінку автосалону>>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.