Бренд RENAULT — лідер автомобільного ринку України в 2015 році

пoчнуться прoдaжі цієї мoдeлі в дилeрській мeрeжі Renault. Aвтoмoбілі Renault вжe 18 рoків пoспіль є мaркoю №1** в Єврoпі в кoмeрційнoму сeгмeнті (дo 3,5 т). Тaк, брeнд Renault збільшив свoю присутність на корпоративному ринку. №1 в комерційному сегменті (з часткою ринку 21,4%). На території "Мистецького Арсеналу" функціонував модний стенд Renault, де відвідувачі змогли познайомитися з автомобілями Renault Captur і спеціально розробленими колекціями одягу молодих дизайнерів. У проекті "MASTER добрих справ" провідна роль відведена спеціально підготовленому фургону Renault Master, який бере участь у соціальних акціях. Компанія Renault в Україні вперше стала офіційним партнером одного з найвідоміших українських футбольних клубів — "Динамо" Київ на сезон ігр 2015/2016 р. Кошти, отримані від утилізації макулатури, картону і пластикових кришечок, зібраних в дилерських точках і представництві Renault, йдуть на благодійність. Такі результати були досягнуті завдяки великим корпоративним угодам. Як сказала Голова Правління “Рено Україна” Яна Міненко: “Футбол — це командна гра, яка близька за духом нашому колективу. У 2015 році в Україні була презентована нова модель Renault Captur на найбільшій модній події — Ukrainian Fashion Week, яка відбулася в жовтні. Підтримуючи довірчі відносини з клієнтами, компанія провела кілька сімейних заходів в мережі: Дана екологічна ініціатива реалізується спільно з проектом "Україна без сміття", який пропонує рішення для сортування сміття в умовах офісу і квартири. Renault завоював лідерство в корпоративному сегменті з часткою ринку 16,4%*. Успіх компанії став можливим завдяки гнучкому підходу в управлінні бізнесом, високій якості продуктів Renault і професійній дилерській мережі. За результатами роботи за 12 місяців 2015 р. Автомобіль Renault Logan №1 в автомобільному рейтингу моделей. Також корпоративні та приватні клієнти обирали комерційні автомобілі Renault частіше, ніж комерційні автомобілі інших брендів. Фургон Renault Master виступає в ролі мобільного пункту прийому вторсировини, а також автомобіля для доставки роздільно зібраного сміття на переробку. Автомобіль Renault Dokker №1 в сегменті комерційних авто. Якість і надійність комерційної лінійки Renault повністю відповідають потребам європейських клієнтів. Довіру бренду висловили як приватні, так і корпоративні клієнти. У січні 2016 р. №1 на автомобільному ринку (з часткою ринку 10,1%). Намагаючись бути ближче до клієнта, компанія “Рено Україна” запустила серію соціальних проектів: "MASTER добрих справ", а також проекти по збиранню книг, речей і взуття. Саме завдяки спільним злагодженим зусиллям ми можемо досягати видатних результатів”. У результаті бренд завоював перше місце в комерційному сегменті з часткою ринку 21,4%*.
Компанії "Рено Україна" є чим пишатися. За результатами* 12 місяців 2015 бренд Renault:
Лідерство на автомобільному ринку
Перейти на сайт автосалону
"RENAULT FAMILY DAYS" — проект у форматі "Днів відкритих дверей" для дітей, підлітків та батьків, який познайомив їх з брендом Renault за допомогою захоплюючої екскурсії по дилерському салону та сервісного центру. Renault Finance  "КИНО-ТЕСТ-ДРАЙВ В RENAULT" — проект, під час якого впродовж двох осінніх уїкендів в дилерських центрах Renault проходили спеціальні покази мультфільму і кінофільму у форматі "Днів відкритих дверей" для дітей і дорослих.
10.00-15.00) 9.00-15.00, нд. м.
Широкий модельний ряд, що здобув довіру, конкурентні ціни та професійна дилерська мережа допомагали досягати успіху в 2015 році. У своє 15-річчя компанія «Рено Україна» досягла солідних результатів.  
Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції також завдяки власній кредитній програмі Renault Finance, яка була запущена в 2008 році. З тих пір більше 18 тис. клієнтів скористалися вигідними умовами цієї пропозиції. Бренд Renault першим на українському ринку розробив власну програму кредитування зі ставкою 0%. **Дані ACEA (Європейська Асоціація автовиробників) за 2015 рік. Завдяки цій програмі були зроблені максимально привабливі умови для придбання автомобілів європейської марки. У 2015 році компанія Renault в Україні розширила сервіси власної кредитної програми Renault Finance і запустила нову пропозицію "СЕРВІС В КРЕДИТ", яка дозволяє кредитувати послуги сервісу та ремонту автомобілів, а також придбання автомобільних запчастин і аксесуарів. *Дані Auto-Consulting за 2015 рік. Офіційний дилер Renault в Хмельницькій області ТОВ «Торговий дім «Фаворит Авто»

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.